Osobní harmonizace 

Pro všechny, kteří potřebují změnit nebo vyřešit dlouhotrvající disharmonii, jsem k dispozici po domluvě. 

V třicetiminutové konzultaci si povíme co pro vás mohu udělat, probereme vhodná doporučení k vaší aktuální situaci a také základní dotykovou harmonizaci systémem Klíč Poznání. Ceník

Samotné Klíčové harmonizace jsou rozděleny do čtyř bloků a jedno sezení trvá 60 - 120 minut. K celkové harmonizaci všech rovin (rozumová, fyzická, emoční, duchovní), je vhodné absolvovat 4 sezení v průběhu jednoho měsíce tzn. 1x týdně. Ceník

Co je obsahem Klíčových harmonizací?

Vysvětlíme si postupně proč se děje to, co se děje i jak to můžeme společně změnit ve všech rovinách. Fyzická, rozumové, emoční i duchovní. Povíme si o soupeřivém režimu do kterého jsme byli vmanipulováni. A povíme si i o režimu tvořivém, ve kterém můžeme změnit téměř cokoli. 

Budeme se zbavovat zátěže minulosti, potřebujeme se zbavit všech pocitů viny, protože je to nejčastější příčina našich současných problémů. A proto budeme provádět odblokování na fyzické úrovni pomocí reflexní a dotykové terapie. Ujasníme si i vliv potravin, pohybu a dalších aktivit na naše fyzické tělo a probereme postupy, které povedou k požadovaným změnám.  

Budeme se postupně věnovat odstranění zbytečných strachů z budoucnosti a budování nového života. Pomocí propojení klíčových bodů se vrátíme do přítomného okamžiku a vědomě se propojíme s naším informačním polem. Korekce našich postojů nám umožní i propojení s dokonalou strukturou a energií a napojení na vyšší vibrace, které pak můžou proudit do celého našeho těla a vyladit vše co je potřeba. 

Na masážním lehátku, bude probíhat bezdotyková aktivuce klíčových bodů a synchronizace našeho energetického a informačního pole s Univerzálním vědomím.

Vědomé navýšení frekvencí našeho Bytí
a synchronizace s Univerzálním vědomím.

Tato nabídka je určena pro  lidi, kteří už vědí, a kteří chtějí vědomě a trvale navýšit svoje frekvence.
Pro každého je tento rozhodující okamžik zcela zásadní.

Připravte se na to, že některé věci se prostě a nenávratně změní.  😀

Cílem je naladění všech našich individuálních rovin a konečná synchronizace našeho Bytí s Univerzálním vědomím.  

Každý může být "tvůrcem" nebo "obětí," protože třetí možnost neexistuje! 😀

Všichni jsme součástí Celku! 

Ceník


Dovolte si terapii duše a poznejte sebe sama. 

Tato "duchovní masáž", je v podstatě harmonizace našeho informačního pole. Někdo říká kvantového nebo rekonektivního, někdo zase nulového nebo třeba morfogenetického. Ve skutečnosti je to jedno, výsledkem je prostě a jednoduše synchronizace našeho individuálního pole s Univerzem. 

Člověk při tom může cítit ledacos. Jak změny na fyzickém těle, tak zesílené emoce nebo naprostý klid a mír. To vše je způsobením propojení našich buněk se svojí světelnou podstatou. Pak se může trvale změnit i fyzické tělo, pak může změna nastat i v DNA. Potom můžete vidět svůj život jinak. Tam, kde nebylo východisko se otevírají dveře. Projít těmito dveřmi ovšem budete muset už sami. 

Harmonizace probíhá dál  i po odchodu klienta a je vhodné si následující den telefonicky zavolat a zkontrolovat  situaci. Klient dostane i další doporučení, které  mu umožní v  horizontu 1-3 měsíců klient projít trvalými změnami. Tyto změny mu umožňují získat tento stav zdraví a harmonie nejen trvale, ale hlavně vědomě ho řídit a mít možnost ho kdykoliv bude mít potřebu sám obnovit. 

Pokud vás tato problematika zajímá více i teoreticky, máte možnost se přihlásit na semináře Klíče Poznání. 

Vaše reference jsou zde! 

Pro všechny, kteří si potřebují hlavně "dobít baterky" a obnovit především své fyzické zdraví, je zde i další možnost využití tzv. zeleného balíčku, včetně základní harmonizace:  Green harmonizace. 

Rostislav Jankovec

Telefon

+420 602 181 639

E-mail

rostislav@jankovec.cz