Přednášky a semináře Klíče Poznání
2020

V houslovém klíči je zakódovaná cesta vědomí.
Každý máme možnost volby.
Vyberte si svůj svět - bez podmínek! 

Pokud máte zájem o účast na semináři, klikněte na tlačítko "Mám zájem se zúčastnit semináře Klíče Poznání" Zde zadáte svůj kontakt a my vás budeme včas a s předstihem informovat o nejbližších možných termínech seminářů. Dáte odeslat a to je vše. 

Dovoluji si vás pozvat na semináře I. Klíč Poznání

Klíč Poznání je systém pro obnovení své rovnováhy a harmonie. Pokud se cítíme vyčerpaní, znamená to, že jsme v nerovnováze. A pokud máte rádi hudbu, může vám pomoci "houslový klíč". Na začátku každé partitury najdete klíč, který předurčuje v jaké tónině se bude hrát, a stejně tak můžete naladit i hudbu svého života. Protože váš pocit, je i vaše momentální tónina. 

Všemocné informace nám v této překotné době, už nemohou pomoci. Je třeba začít vnímat řeč svého těla, svého srdce, a dovolit si rozkódovat i jejich vnitřní - osobní poselství.  A to za vás nikdo, opravdu nikdo, nemůže udělat. Žádný lektor, žádný kouč ani kazatel. Žádný léčitel ani guru. A také ani já, nebo Klíč. Lidé kolem, nás mohou pouze inspirovat. Stejně jako krásná hudba. K tomu aby člověk mohl hrát svojí, čistou a kvalitní hudbu, musí nejdříve zjistit, na jaký to nástroj vlastně hraje... a poznat ho. No a my začínáme Klíčem. A jakým orgánem posloucháte hudbu vy? 😀

Pokud se stane Klíč Poznání vaší každodenní praxí, během 40 dnů budete mít možnost vidět svět jinýma očima. Budou se dít jiné věci, budete se cítit jinak, vrátí se vám vaše síla a tvořivost.

A to je vše, co vám v tento okamžik může Klíč Poznání nabídnout. Pokud jdete po stejné, nebo podobné cestě, můžete se nechat inspirovat, nebo se také stát inspirací pro ostatní.

V houslovém klíči je zakódovaná cesta vědomí.

Třídenní semináře začínají v pátek od 18:00 - 21:00. Sobota: 9:00 - 18:00 a končí v neděli 9:00 - 14:00. 
Cena semináře je 4000 Kč, pro absolventy 2000 Kč.

Nejbližší termín bude v listopadovém, termínu. Pokud vás tato příležitost zajímá, můžete se zaregistrovat, nebo nás kontaktovat pro bližší informace.

Pokud máte zájem o organizaci tohoto semináře pro vaší společnost, můžete mě kontaktovat napřímo.

Pokud chcete podpořit Klíč Poznání, případně vyrovnat energetickou rovnováhu za přijaté služby,
můžete to udělat zde: FIO banka, č.ú.: 2300222536 / 2010
Děkuji

 

Být šťastný není záležitost osudu - je to věc volby. 

 

Rostislav Jankovec

Telefon

+420 602 181 639

E-mail

rostislav@jankovec.cz