Osobní harmonizace 

Pro všechny, kteří potřebují ve svém životě něco změnit nebo vyřešit, jsem k dispozici po individuální domluvě.
Vzhledem k tomu jaká probíhá mediální masáž proti všem "pomahačům a léčitelům atd." musím upřesnit svůj status a vyjasnit vše na pravou míru. Proto: 

Pokud hledáte "léčitele", který vás zbaví zdravotních problémů, hledejte jinde.
Pokud chcete převzít zodpovědnost za své zdraví sami, rád se s vámi sejdu. 

Co doopravdy chcete od života, je to opravdu to, co právě teď prožíváte?
Vždycky máte možnost volby. 

Konzultace - pokud se necítíte tak, jak byste chtěli a potřebovali vědět proč, a také co s tím dělat. 
Budeme společně měnit frekvenci vašeho informačního pole. Řekneme si proč se to děje a co s tím můžeme udělat? Naučíte se základní techniku přeladění do tvůrčího režimu a získáte tím i možnost měnit zdrojový kód své existence.  
Ceník

Samotné Klíčové harmonizace vedou ke stavu harmonie celého organismu. K celkové harmonizaci je potřeba dosáhnout rovnováhy všech rovin tzn. rozumové, fyzické, emoční i duchovní.

Harmonizace mohou vyřešit vaše vztahové neshody, zdravotní problémy nebo odhalit příčinu vaší případné  finanční krize. Získejte zpět svojí sebeúctu a svůj klid. Uvědomte si svojí sebehodnotu a teprve potom můžeme společně otevřít pomyslné dveře k budování vaší vlastní reality. 

Možná cítíte strach z jakékoliv změny. Rozum nám často tvrdí: "vždyť se nám zase tolik moc špatného neděje....? Hlavně aby to nebylo horší..."  Ale už jen tím, že si tohle uvědomujete, potvrzujete svůj strach a tím pádem   znemožňujete sobě i vesmíru aktivní a tvůrčí činnost.  

A proč tak těžce nabyté informace, znalosti s různých tématických kurzů, knížek, filmů i seminářů, proč nám to  fungovalo tak málo? Opravdu si myslíte, že se musíte změnit? A opravdu v sobě necítíte pocity viny, strachů, obav a  pochybností, že nejste možná tak dobří, jak byste měli být? Opravdu si myslíte, že vás tam  nahoře někdo trestá? Že je váš život určen karmou? Že musíte prožít život, který je vám přidělený? 

A co když je všechno úplně jinak? Jste na to připravení? 

Pokud ano, těším se právě na Vás. 😀

Ceník


Dovolte si harmonizaci své duše a poznejte sebe sama. 

Pokud vás tato problematika zajímá více i teoreticky, máte možnost se přihlásit na semináře Klíče Poznání. 

Vaše reference jsou zde! 

Pro všechny, kteří si potřebují hlavně "dobít baterky" a obnovit především své fyzické zdraví, je zde možnost využití "zelených potravin" včetně konzultace Zdraví:  Green harmonizace. 

Rostislav Jankovec

Telefon

+420 602 181 639

E-mail

rostislav@jankovec.cz