Sdílená realita

Změňte svůj svět, to se lehce řekne a píše o tom mnoho autorů a mnoho knih. Horší je už pak proces samotné realizace. Proč? Protože možností jak měnit svou realitu, je více. Zde se zmíním o dvou přístupech, které oba fungují, i když si se někomu může na první pohled zdát, že si odporují. Tak jdeme na to:

Zkuste si představit, že naše sdílená realita může být jako plátno v kině, na kterém se promítají naše programy, uložené v našem podvědomí. Ale připusťme také, že se tam objevují programy jiných subjektů, které mají svojí vlastní projekci. A k tomu aby bylo možné danou realitu vůbec vidět, je potřeba světlo a také zdroj, protože bez tohoto světla, neuvidíme nic.

Díváme se na “reálný” obraz plátna a pozorujeme svůj život. A pokud se nám nelíbí, můžeme zaměřit svou pozornost na naše “nahrávky” – programy, které máme uložené ve svém podvědomí. Když se nám nelíbí tohle video, můžeme ho vyměnit za jiné. Můžeme vědomě měnit své nevyhovující programy a nahrazovat je našimi záměry.

Nebo je tu jiná možnost. Zaměřit se na světlo a na jeho Zdroj. V tom světle nejsou žádné stíny, je tam kompletní spektrum všech barev a odstínů. Je tam kompletní harmonie. Když jsme se narodili, bylo o nás dokonale postaráno, protože všechno, co jsme potřebovali, bylo už obsaženo v tomto “světle”. Tak proč si stále někdo myslí, že dnes je tomu jinak? Zkusme na okamžik připustit, že třeba všechny informace i energetické struktury můžou být v tomto světle neustále a jenom je už neumíme vnímat?  

Shrnutí:
Takže první možnost korekce našeho stavu je samozřejmě zaměřená na výsledek. Mám to takhle, a teď to chci to jinak. Udělám proto tyhle konkrétní věci, a očekávám tento konkrétní výsledek.
Tato možnost je samozřejmě skvělá, zvláště pro akutní případy, pro lidi, kteří potřebuji okamžitě vidět efekt, a také proto, že nám dává zpětnou vazbu, která nám říká co můžeme změnit abychom se už nevraceli  zpět do pasti vlastních návyků. 

Ta druhá možnost harmonizace je vůbec neřešit své momentální potřeby, nemoci, vztahy atd. Můžeme to udělat tak, že prostě odpojíme svou minulost a všechny pocity viny, odpojíme i budoucnost a všechny pocity strachu, dovolit si vypnout pomyslné plátno naší reality a konkrétních očekávání. A potom na okamžik vystoupíme i ze svého těla.
Zůstane pouze světlo – láska, a to je vše, co potřebujeme k vyladění svého života. 

Toto propojení se zdrojem světla začne uvnitř pracovat jako semínko květiny, které se dere na svět a hlásí se o slovo. Cesta k osvobození naší duše právě začala.