LIMITOVANÁ NABÍDKA

Mentální hygiena Váš Block-time

Je to hlavně pravidelný čas pro sebe.
V tomto případě 24 minut.

Základem blocktimu je ztišit svou mysl jak jen to momentálně půjde. Ztrácíte pocit úzkosti, postupně vypínáte nejen své tělo ale také minulost a budoucnost.

Čím více se zbavíme přemýšlení, tím jasněji může energie a světlo procházet naší bytostí. Musíte si najít na sebe pravidelný čas! Je to zcela zásadní a není to myšleno stylem „když budete mít chvilku“.

Nezapomeňte na svůj prostor těla, úsměv, naladění, dýchá mě to....

Ahoj Rosťo, přeju příjemný večer, Určitě si potřebuju hodně věcí ještě ujasnit. Prozatím praktikuju blocktime 2x denně. Je mi mnohem lépe, vidím věci, které jsem dříve neviděla a určitě si víc věřím a cítím, že se zlepšují vztahy s ostatními.  Dokonce jsme si s mým bratrem dali asi tak po patnácti letech pusu při loučení - tomu nemůžu věřit ještě dneska.  Moc se těším na příští setkání. M.
Milování přátelé, mé pocity se nedají slovy vyjádřit!!!!! Mě to posunulo hooodně dopředu, spousta věci docvakla󾌵 jsem přeplněná pozitivní energii že se i lidi v práci ptali, co jsem si šlehla. Před hodinou mě začalo bolet v krku a po úžasném blocktimu mi nic není. Přátele, nerada jsem Vás opouštěla, pokaždé je to náročnejsi!!!!! Miluji Vas a moc na Vás myslím. Užívejte Zuzka