On-line průvodce Klíče Poznání
Nalaďte se houslovým Klíčem 🎼

V každém okamžiku svého života máte vědomou možnost volby. 

Máte zájem něco změnit, ale...
možná vám nezbývá tolik času na víkendový seminář? 

Pak možná právě pro vás může být tento průvodce Klíče Poznání v on-line verzi zajímavou volbou. Půjdete svou vlastní cestou a vlastním tempem a bude záležet jenom na vás a na vašem rozhodnutí. Postupně projdeme jednotlivé kroky základního naladění a mohu vám garantovat, že pokud je dělat budete, váš život se změní. A pokud budete chtít své nové naladění fyzicky ověřit, nacvičit a zdokonalit, můžete pokračovat v nejbližším možném třídenním víkendovém semináři s odečtením celé částky vydanou za tohoto Průvodce.  👍

Co vám to může přinést?

Jakékoliv naše rozhodnutí musí být vždy podpořené vytvořením odpovídajícího prostředí. A proto veškeré techniky naladění jsou určené k optimalizaci a harmonizaci našeho prostředí. A to jak vnitřního, tak i vnějšího.

Možná si kladete někdy otázky o smyslu vašeho života? Možná hledáte více radosti, nebo potřebujete vyladit své zdraví, své vztahy, nebo vám schází hojnost? Všechny tyto projevy mají jednotnou příčinu a tou je rozladění harmonie ve vašem životním prostoru. 

Uvedu jeden z příkladů. Na obrázku Klíče Poznání jsou tři úrovně Bytí, které se projevují ve vnějším světě určitým způsobem. A tak většina lidí si přeje něco "mít" - získat. A proto jsou odhodlaní také pro to něco "udělat" aby nakonec mohli něčím "být". Jenže životní proud teče přesně opačným směrem. Nejdříve musíte "být" tím, kým si přejete, pak teprve můžete "dělat" práci, která tomu odpovídá a nakonec z toho budete "mít" materiální či jiný užitek. 

Nalaďte se houslovým Klíčem. 🎼

Klíč Poznání

Je to obrázek, který jsem dostal v roce 2014 a který mi změnil život. Je to taková "mapa" našeho života a dodnes je mi velkou inspirací.

Na horizontální ose vlevo vidíte narození a na druhé straně této přímky i konec našeho materiálního světa. Na této ose se zapisuje náš celý život tak, jak ho vnímáme svou myslí. Vertikální osa doplňuje kříž a také ukazuje úroveň našeho vědomí. Náš život můžeme žít ve znamení kříže, nebo se naladit houslovým klíčem na svou "životní symfonii". Naše "hudba" bude odpovídat našemu naladění. 

Uprostřed Klíče je spirála podvědomí, kde jsou uložené všechny naše programy. Vědomé i nevědomé. A 95% myšlenek přichází právě odtud. 

Oranžový kruh je prostor, který jsme dostali svěřený po dobu našeho života a za jehož obsah jsme plně zodpovědní. Buď se v tomto prostoru budou odrážet výtvory naší mysli - 95% automaticky, nebo to bude odraz Vědomí. V každé vteřině máme tuto možnost svobodné volby. 👍 Dostali jsme k tomu nástroje a máme čtyři postoje, které naše naladění dokáže stabilizovat a změnit tak prožívanou realitu. A tomu říkám "Nalaďte se 🎼 Klíčem. 😊

“Když se pohnete, pohnu se i já. Když se přiblížíte, přiblížím se i já.
A když ujdete další míli, uvolním cestu… 
Ale ani o jediný okamžik dříve! 

❤️
A právě proto mohou některé věci vypadat tak děsivě, než se do nich pustíte……….” 

Další benefity naladění

 • Není důležité co děláte, ale to, jak se cítíte.
  Jak se mám cítit dobře, když se to na mě valí ze všech stran? Nalaďte se houslovým Klíčem. 🎼
 • Klíčové naladění
  Můžete celý život hasit své problémy, nebo tvořít svou novou realitu. Jak? Nalaďte se houslovým Klíčem 🎼
 • Odstranění vnitřních bloků
  Co když to tam uvnitř někdy slušně "bolí". Jak vyčistit své podvědomí? Nalaďte se houslovým Klíčem 🎼
 • Informační kvantové pole
  Jak komunikovat s kvantovým informačním polem? Nalaďte se houslovým Klíčem 🎼
 • Vkládání záměru do informačního pole
  Jak aktivovat a uložit nové programy? Nalaďte se houslovým Klíčem 🎼
 • Block - time: čas pro sebe
  Jak zvládat každodenní mentální hygienu? Nalaďte se houslovým Klíčem 🎼
 • Celý svůj život můžete prožívat v re-akci nebo v akci.
  Jak následovat své životní hodnoty a svou radost? Nalaďte se houslovým Klíčem 🎼
 • Ne-moc se nedá vyléčit, ale dá se nahradit programem Zdraví.
  Jak aktivovat svůj program Zdraví? Nalaďte se houslovým Klíčem 🎼
 • Čichová kotva může být aktivátor vašich pocitů.
  Svět může být jen takový jak se budete cítit. Nalaďte se houslovým Klíčem 🎼

Průvodce Klíčem Poznání

Průvodce Klíčem Poznání
Dostupné
999 Kč
Způsob platby
Celková cena999 Kč

Každý účastník má přístup do této uzavřené klíčové sekce po dobu 6 měsíců. Veškerá cvičení lze stáhnout v podobě pdf do vašeho počítače. 

GARANCE: Pokud zjistíte během 30 dní, že "OK" není pro vás, peníze vám budou vráceny. 

Reference z živých seminářů (off-line)

Ahoj Rosťo, chci ti moc poděkovat za úžasné chvíle a spousty mouder, která se mně dostaly. Cítila jsem se jako v rodině, doma, s lidmi, které jsem neznala přesto znala. Chci ti poděkovat za možnost, že jsem tě mohla poznat i jinak a moc si toho vážím. Vše co jsi říkal a ukazoval nám, bylo jednoduché, jasné a pochopitelné, tak jak příroda a vše kolem nás. Prostě se mi do mé životní skládačky doplnily další nádherné kamínky. Jo to jsou ty přítomné a krásné okamžiky. Bylo toho spousta, co jsem zažila a zažívala a stále zažívám, jenže to bych ti mohla psát román. Rosťo, moc ti děkuju. S klíčem pracuju, jen co jsem odjela a bloktime dělám jak mám chvilku a tu si vždycky najdu. Už se moc těším na nějaká další setkání. Stýská se mi, ale i se těším a právě teď jsem spokojená.... Hezký každý přítomný okamžik
Martina
Je na tobě krásně vidět jak důležité je, žít svůj sen. Držel si myšlenku , vyzařoval z tebe klid, pohoda a radost. Ano, svítěj ti oči ...duše je doma . Klíč mi změnil život a oddělit tebe od klíče a klíč od tebe, nejde. Od té doby co klíčem otvírám svůj zámek od svého života, se dějí úžasné věci. Je to překvapivé co všechno se vykulí, když ty postoje člověk opravdu používá a žije. Co všechno můžu změnit a už jenom že můžu.....je úžasné zjištění. Je to úplně nový pohled na sebe, který jsem do teď nepoznala. Ano, dívala jsem se na sebe vždy očima druhých a pak tě to nutí se neustále snažit se líbit a zavděčit se atd. Jo, jo jsem moc ráda za tebe a klíč který držíš v ruce . Změnil jsi mi život a já ti ze srdce děkuju Rosťo
Věrka
Parta, která se sešla na tomto semináři byla Rosti úžasná... Samozřejmě jsi byl pevným pilířem celého víkendu a dnes mohu s jistotou napsat, že Ty máš pane nejenom patent na HOUSLOVÝ klíč, ale i na KLÍČ na lidská srdce. Bylo neuvěřitelné pozorovat rozdíl nálady přítomných (i moji :-)) od pátku do neděle... Jako kdybys každou hodinu otevíral další a další a hezčí a hezčí dveře do života každé z nás... Nevěřitelná změna jak všechny majáky kolem zářily jasněji a jasněji a jak se parta lidiček proměnila v jeden zářící celek, kterému se tak nějak v neděli ani nechtělo moc rozcházet...
Klára
ja se snazim napsat uz tolik dni,ale vzdy nevim presne co. Je toho tolik. Jsem strasne vdecna, ze jsem mohla byt soucasti ty super party, ktera se sesla. I ja byla v patek skepticka a nebylo mi dvakrat prijemne se s nekym cizim objimat a jeste k tomu jim rikat, ze je miluji. A v nedeli uz mi to prislo samozrejme. 🙂 Me tahle zkusenost dala strasne moc. Kazdy den mi prijde hezci a hezci a dokazu vnimat i blbosti, nad kterymi bych jinak mavla rukou. Tuhle to byl sekajici kombajn. 🙂 Je uzasne jak se da energie dodat i pres majlika co jsi poslal a z tech fotecek. Fakt bajo. Bylo to uzasne a ja moc dekuji vsem!!!!!!! Dekuji, Dekuji a Dekuji.
Lenka
Ahoj Rosťo, abych tě nepřipravila o zpětnou vazbu, i když jsem si to chtěla nechat na později, musím potvrdit, že to opravdu funguje. Protože jsem doma, věnuji se Klíči opravdu poctivě a nyní řeším 2. program, dořešuji vztahy. Nejdříve jsem řešila zdraví a skutečně bolesti ramen postupně odezněly a kyčel zlobí málo a dnes jsem si uvědomila, že mně přestalo bolet tříslo. Ale zato pohoda a opravdový klid, každodenní spokojenost, už se vždycky těším, jak zasednu. Při prvních 30ti dnech mi přišla inspirace. Tak jsem ji poslechla a od 15.5. jsem posluchačem a praktikujícím roční Akademie Tibetských nauk zakončené cestou do Nepálu. Mým snem byl sice Tibet, plánovala jsem tak různě cestu, nedávno jsem dokonce hledala jakým způsobem bych se tam dostala. Naplánovala jsem si to za 3 roky, dárkem k 65tým narozeninám. Ale Nepál je takřka to samé, poutní místa, která navštívíme se nacházejí poblíž hranic s Tibetem a kultura stejná. Takže červenec 2016 a za 2 roky pak ten Tibet, Indie a Čínská zeď. Tak to je ode mne vše, měj se krásně a děkuji.
Míla
Ahoj Rosťo, teprve teď jsem se odhodlala napsat zpětnou vazbu k semináři. Dříve jsem nedokázala nalézt slova, kterými bych vyjádřila to, co jsem tam mezi vámi prožívala. Jediná slova, která mne napadají překrásné, úžasné, osvobozující a to, co se začalo dít v pondělí prostě neskutečné. Děkuji, děkuji, děkuji
Mirka

Nikdy se nevzdávej svého štěstí.

NIKDY!

Pokud To tak cítíš, udělej 🎼 krok.