Klíčové naladění 🎼

Správná otázka není co je zdravé a co není? 
Správná otázka zní: Co naše tělo a duše právě teď potřebují nejvíce?

Cílem není vyléčení, ale naladění všech našich hladin do rovnováhy.
Vedlejším efektem tohoto děje bývá uzdravení celého organismu.

 


Pokud vám to dává smysl a chcete se touto cestou vydat, nabízím tyto možnosti: 

Individuální nabídka: 

 1. Konzultace a odstranění nežádoucích podvědomých programů Klíčem. 🎼
  V případě zájmu se prosím objednejte: info@klicpoznani.cz 
 2. On-line průvodce Klíčem Poznání: 999 Kč. Pokud si chcete projít krok za krokem v klidu domova, máte možnost. Více informací najdete zde: "On-line průvodce."
 3. Tištěná publikace (51 stránek formát A5) "Nalaďte se Klíčem houslovým 🎼: 300 Kč.  
  Přehled nejdůležitějších kroků pro naladění. 
   

Pro skupinové akce:

 1. Recitál "Klíčové dialogy": Hudba je esencí naší duše. Písničky k naladění a základní principy Klíče Poznání v souvislostech. V případě zájmu mě můžete kontaktovat: info@klicpoznani.cz  
  Nové hudební CD Klíčové dialogy můžete zakoupit zde: Supraphonline.cz/album/klicove-dialogy.
    
 2. Víkendové semináře Klíče Poznání: viz. Nejbližší akce

Vše co vnímáme je odrazem naší mysli, nebo nekonečného Vědomi.

Pokud něco nefunguje, není to nikdy odraz Vědomí, ale vždy jen odraz mysli.

Klíčové harmonizace umožňují naladění na frekvence Vědomí.  

Rozhodnutí dělaná ze strachu zanechávají vždy otisk na našem zdraví!

 

V každém okamžiku svého života máte vědomou možnost volby.  

 

Podpořit Klíč Poznání, případně vyrovnat energetickou rovnováhu za přijaté služby,
můžete udělat zde: FIO banka, č.ú.: 2300222536 / 2010
Děkuji 🍀💧🎼

Vaše reference: 

Do léčení jsem šla s tím, že jsem neočekávala žádné konkrétní vyřešení mých problémů. Na druhou stranu jsem přesvědčená, že nějaký důvod mají. Ať je jakékoliv věřím, že vesmír ho najde sám. Léčení bylo jedním slovem krásné. Tělo leželo pevně na lehátko jako přibité. Po chvíli jsem měla pocit, že se rozpínám do prostoru. V hlavě v okolí uší jsem cítila tlak a v uších mi mírně hučelo. Pro mě je největší zážitek světlo, krásné žluté světlo, které nemá konce. 

Celým tělem mi procházely obrovské vlny energie. Cítila jsem je každým kousíčkem těla. Něco jsko moře, přijde několik mořských vln a pak jedna velká, která vás strhne a ohromí svou silou. A pak zase klidné tělo a světlo, vlny energie které já přirovnávám k mořským vlnám a jejich síla mě vždycky znovu překvapila tak jako síla a krása této energie. 

Den po léčení:

Ležím ráno v posteli a přemýšlím si. Najednou vím, že jsem v životě potkala tři, podle mě, mistry energie. Léčitele Reiki který léčil mého tatínka a tenkrát říkal, že bych měla léčit také. Nevím proč ale po dvou hodinách jsem měla pocit, že bych to nezvládla a nebyla jsem vůbec připravená přečíst řadu knih, které mi dal. Je to už 15 let. Díky němu jsem prvně ucítila energii kolem nás a trochu s ní pracovala. Byl to hezký zážitek. 

Další úžasný mistr je moje kamarádka, která mi velmi moc pomohla. Dělá různé masáže a kinezologii. Známe se dvacet let. Každý můj známý, který ji poznal se nechal buď namasírovat nebo třeba nějaký odblok.

Já jsem si dnes ráno uvědomila, že já jsem nikdy sama pro sebe neudělala nic. Masáž i kinezologii jsem domluvila několika lidem, který ji potřebovali. Tečou mi slzy ale já uz vím proč. Jsou to peníze. Byla jsem vychovaná, že utrácet za tyto věci je zbytečné. Nikdy jsem jich neměla tolik, aby mi někde nechyběli a hlavně jsem měla pocit, že děti a manžel je potřebují víc a já, že jsem vlastně  spokojená jak jsem. Byla jsem tak vychovaná, ani mi to nepřišlo. Kamarádce bych si o masáž nebo o kinezologii pro potěšení nikdy neřekla. Vždycky jsem si říkala nebudu otravovat, až to budu opravdu potřebovat. Teď už si brečím, protože ta chvíla v životě opravdu přišla. 

Třetí mistr jste vy. Díky krásné energii jsem si to dnes ráno naplno uvědomila. Vaše léčení si užívám jen pro sebe. Není to pro mě samozřejmé. Znám spoustu lidí, co chodí pravidelně do sauny, kinezoologii a na masáže. Proto věřte, že já to tak neměla a tohle je pro mě nový zážitek za který děkuji. Nespílám svým rodičům, jsou a byli úžasní a vím na 100%, že všechno dělali v tom nejlepším vědomí a svědomí. 

Moje maminka by se pro mě a každého v okolí rozdala a pomohla, je strašně obětavá a silná. Hrozně moc mi pomáhá a není to pro ní jednoduché. Sama pro sebe také nic nedělá, celý život obětovala mně a manželovi o kterého přišla. A já ji moc děkuji. Můj táta byl také úžasný, nikdy jsem se z jeho smrtí nevyrovnala. Oběma moc děkuji. Já jen převzala jejich model. Pro ně oba byly tyto věci zbytečné, žili také v jiné době a měli opravdu hezký vztah. 

Připadá mi, že po léčení cítím plné uvědomění. 

Děkuji P....   


Dobrý den pane Jankovec,

i přesto, že jsme se před několika hodinami viděli, mám potřebu Vám něco sdělit.

Bylo to úžasné, děkuji.

Ale po odjezdu se cítím šťastná, jako by nikdy nebyly žádné problémy, starosti. A to je zázrak. Jen si přeji, aby tento pocit vydržel napořád. Moc děkuji a hezký den. Iva


Rosťo,
chtěla jsem ti říct, že ti moc držím palce a obdivuju tě s jakou trpělivostí a důsledností studuješ a předáváš dál informace. Jestli je dokážeš utřídit a předávat jen po kapkách lidem, kteří si o to řeknou, nemůže tě minout úspěch. A tím myslím hlavně dobrý pocit pro tebe, tím co děláš a co má smysl a že pomáháš. Musí v tobě být ohromná síla, protože to, co slyšíš za story bereš jako cenné informace, ale snad  to nebereš osobně, protože jinak by tě to položilo. Jsi velice empatický, bez toho bys to stejně dělat nemohl. Pokud zvládněš nezahlcovat informacemi příliš, bude to dokonalé.

Kéž bych to dokázala jako ty,pracovat na sobě. Jdeš fakt dobrým směrem a děkuju, mám tě ráda.

Jana


Vaše síla tkví v tom, že umíte všem lidem dát naději a šanci.

M.M.


Ahoj Rosťo,

moc děkuji za shrnutí - koncentrovanou moudrost -  stále se mi rozkrývá hloubka - kam až mé chápání dovolí - uvidím.

Je to fantastické, něco mi dochází až nyní.

DĚKUJI ! Eva


Milování přátelé, mé pocity se nedají slovy vyjádřit!!!!! Mě to posunulo hooodně dopředu, spousta věci docvakla󾌵 jsem přeplněná pozitivní energii že se i lidi v práci ptali, co jsem si šlehla. Před hodinou mě začalo bolet v krku a po úžasném blocktimu mi nic není. Přátele, nerada jsem Vás opouštěla, pokaždé je to náročnejsi!!!!!

Miluji Vas a moc na Vás myslím. Užívejte

Zuzka


Ahoj Rosťo, přeju příjemný večer,

Určitě si potřebuju hodně věcí ještě ujasnit. Prozatím praktikuju blocktime 2x denně. Je mi mnohem lépe, vidím věci, které jsem dříve neviděla a určitě si víc věřím a cítím, že se zlepšují vztahy s ostatními.  Dokonce jsme si s mým bratrem dali asi tak po patnácti letech pusu při loučení - tomu nemůžu věřit ještě dneska. 

Moc se těším na příští setkání.

M.


Včera jsem vyslechla větu " Miru díky Tobě jsem konečně šťastná, jsem ráda, že jsi.

Klíč uzdravuje a dělá lidi šťastnými, co více si přát. Děkuji, děkuji, děkuji

Mirka


Milý Rosťo,

děkuji ti! Zase jsi mě "dostal" :-D!!!

Mám se skvěle a moje vnitřní dítě je naprosto fantastické. Užíváme si to.

Přeji nádherné Vánoce a úžasně vášnivý a radostný rok 2016.

Se slovy "Já jsem Láska a láska je láska... " se loučí

Veronika


Rostislav Jankovec

Telefon

+420 602 181 639

E-mail

info@klicpoznani.cz