Seminář Klíč Poznání

Začněte psát zde...

Proč?

Život si s námi často zamáva a možná se nám může zdát, že je to nahodilé a že s tím nemůžeme nic dělat. Pokud prožíváme šťastné období, tak nám to až tak moc nevadí, pokud se ale ocitáme často jednou nahoře a pak hned zase dole, je čas se zastavit a zjistit zda nám to takto vyhovuje? Máte rádi hudbu? A šli byste na koncert, který  bude jednou znít úžasně a podruhé to bude k neposlouchání?

Tento koncert máme každý den, je to náš život. O jeho průběhu rozhoduje naše naladění stejně tak jako naladění u hudebních nástrojů. Houslový klíč je na začátku každé hudební osnovy a slouží k optimálnímu naladění našeho hudebního nástroje, v tomto případě našeho fyzického těla. Uvědomění si nejen svého nástroje, ale také celého orchestru, který hraje s námi. A to znamená uvědomění si nejen svou fyzickou podstatu, ale celou Bytost ve všech jejich aspektech. 😇

Začínáme v pátek v 18:00

A tento první 3 hodinový blok, bude o seznámení s principy Klíče, jsou to provozní podmínky toho, aby vám všechny informace a praktické dovednosti, které se naučíte fungovaly ve normální denním životě. 

A to znamená vytvoření optimálních podmínek na fyzické úrovni, uvědomění informačního, energietické pole a komunikace s ním. Dozvíte se proč jsou životně důležité věci pro naše zdraví jako např. neurotransmitery a také jak s nimi pracovat. 

A také co je to "Block-time" a proč je důležité si udělat pravidelný, každodenní čas jen pro sebe. 

V sobotu se ponoříme do 4 základních postojů, které provázejí naše naladění a probuzení paměti našich buněk na harmonické prostředí v souladu s Božím Vědomím. Díky tomuto vyladění  naše tělo začne vytvářet jiné vnitřní prostředí našeho informačního pole. Můžeme tak objevit opět naší jedinečnost a velkolepost celého našeho Bytí. Můžeme Být sami sebou.

V neděli se budeme zabývat převážně praktikováním Klíče v různých situacích. Zjistíme, že můžeme ovlivňovat materiální svět kolem sebe a to tím, že změníme své naladění. Pokud budeme tyto praktiky dělat denně, přijde zaručeně změna. To prostý fakt, mnohokrát ověřený. Naše frekvence se znásobí a my budeme přitahováni k jiným i dalším lidem a také budeme přitažlivější pro jiné lidi, kteří jsou na podobných frekvencích.

Je to vývoj, který nelze zastavit, protože tam, kde je světlo, nemůže být tma!"

Ukončení semináře je v neděli ve 14:00

POKUD VÁM TO DÁVÁ SMYSL A CHCETE SE TOUTO CESTOU VYDAT, MŮŽETE SE PŘIHLÁSIT NA NEBLIŽŠÍ TERMÍN SEMINÁŘE, NEBO MI POSLAT KONTAKT PRO ZASLÁNÍ DALŠÍCH AKCÍ A MOŽNOSTÍ. ❤️ 

S úctou Rosťa Jankovec 🎼

 

Rostislav Jankovec

Telefon

+420 602 181 639

E-mail

rostislav@jankovec.cz