Přednášky a semináře Klíče Poznání

  

Nerozhodnost vytváří obavy 

a obavy vytvářejí strach. 

Tam, kde je strach, nemůže být láska, 

tam, kde není láska, nemůže být ani zdraví. 

 

30.9. v 18:00 - 2.10. v 14:00 
Klíč Poznání I
Český Budějovice
Autoškola Prima - Knězkodvorská 25

vstupné: 3 000 Kč
absolventi: 1 000 Kč  
Rezervace:
klikněte na tlačitko níže. 

 

11.11. v 18:00 - 13.11. v 14:00  
Klíč Poznání I
P
raha 7
Ekoškolka Rozárka
Pod Havránkou 12/2, Troja
vstupné: 3 000 Kč
absolventi: 1 000 Kč   

 21.10. v 18:00 - 23.10. v 14:00 
Žabovřeský Mlýn (u Českých Budějovic)
http://zabomlyn.webnode.cz 
cena: 5 000 Kč
absolventi: 2 000 Kč (+ platí si nocleh)
Rezervace: 
Věra Turková: 773 565 717
nebo
klikněte na tlačitko níže.

Je nás mnoho, kteří hledáme, studujeme, chodíme na semináře, objevujeme nové a nové metody seberealizace, koučování, osobního rozvoje atd. 

Proč všichni všechno známe, ale pořád nejsme tak šťastní, jak bychom chtěli být?

Proč někteří lidé, kteří dělají alternativní metody, léčitelství, osobní rozvoj, zdravou výživu a spoustu dalších přínosných metod, jsou stále nemocní?

Klíč Poznání je určen pro ty, kterým nestačí už odpovědi typu: špatná karma, špatní doktoři, špatní léčitelé, rodinná zátěž, nebo potřebujete jinou metodu, můžete si za to sami…

Klíč Poznání je především soubor mého poznání, mých poznatků, zkušeností a prožitků. Mým cílem není rozdávat rozumy a všem radit, ale pomoci těm co slyší, co chtějí a umí si udělat především čas sami na sebe. 

Pokud nejste spokojeni se svým zdravím, vztahy, s financemi nebo hledáte duchovní odpovědi, je Klíč Poznání právě pro vás. 

Můžeme to změnit? Sami? Pokud opravdu chcete - ANO!

 

Klíč Poznání 2016 - seminář II.

Každý kdo prošel seminářem Klíč Poznání I, by měl už vědět jak si naladit své vlastní informační pole a jak být připojení v souladu s nekonečným Celkem. Stali jste se tvůrci svého života. Pokud cítíte, že se váš život pohnul správným směrem, můžete své schopnosti prohloubit na semináři II. Obsahem semináře bude praktické rozšíření toho, co jste se už naučili ale navíc se naučíme přijímat transformační energii a převádět do reality. Všechny paralelní vesmíry existují v jednom okamžiku a my si můžeme vybírat z nekonečného pole možností. Můžeme se „stáhnout“ takový program nebo takovou realitu, která je pro nás zajímavá. Ale k tomu je potřeba nejen se k informačnímu poli znova připojit ale také to znamená přeladit svůj příjem na žádanou frekvenci pomocí 5V.

Na konci semináře byste měli umět harmonizovat nejen sebe ale i své nejbližší okolí. Pokud chceme, změnit skladbu nebo styl, je potřeba přeladit i příjem.  

Rostislav Jankovec

Telefon

+420 602 181 639

E-mail

rostislav@jankovec.cz